Rankiniai laikrodžiai

Pažvelkime į rankinių laikrodžių ir jų dirželių medžiagų, iš kurių galite rinktis, asortimentą.

Nerūdijantis plienas – nerūdijantis plienas yra patvari ir tvirta medžiaga, puikiai atlaikanti smūgius, todėl rankiniams laikrodžiams gaminti dažnai naudojamas nerūdijantis plienas. Iš šio metalo pagaminti rankiniai laikrodžiai taip pat yra atsparūs rūdijimui.

Aliuminis – iš šio metalo pagaminti rankiniai laikrodžiai dažniausiai yra atsparūs korozijai ir tamsėjimui, todėl puikiai tinka kasdieniam nešiojimui. Jie taip pat yra patvarūs ir dažnai lengvi.

Titanas – iš šio tvirto metalo pagaminti rankiniai laikrodžiai dažnai būna tvirti, lengvi ir atsparūs korozijai. Paprastai galite pamatyti šio metalo naudojimą gaminant sportinius laikrodžius, kurie dažnai yra veikiami gamtos stichijų.

Plastikiniai arba guminiai – dažniausiai jaunosios kartos populiarūs rankiniai laikrodžiai su guminiais arba plastikiniais dirželiais ir ciferblato korpusu būna ryškių ir sodrių spalvų. Jie taip pat yra šiek tiek pigesni nei metaliniai ar odiniai analogai.

Oda arba dirbtinė oda – rankiniai laikrodžiai su odiniais dirželiais pasižymi klasikiniu patrauklumu ir dažniausiai tinka prie iškilmingų drabužių. Taip pat galite įsigyti rankinių laikrodžių su dirbtinės odos dirželiais, kurie yra pigesni nei odiniai.

Kokio tipo rankiniai laikrodžiai yra geriausi?

Labiausiai pripažintas ir gerbiamas laikrodžių prekės ženklas pasaulyje yra šveicariškas laikrodis. Šio tipo vyriški rankiniai laikrodžiai išlaikė laiko išbandymą dėl savo aukščiausios kokybės. Rankų darbo ir gerai sukurti mechanizmai išskiria jį iš kitų vyriškų rankiniųlaikrodžių.

Ar kvarcas tinka rankiniams laikrodžiams?

Kvarcas naudojamas rankiniuose laikrodžiuose, nes jis yra mažiausiai 100 kartų tikslesnis už ankstesnius mechanizmus ir tarnauja labai ilgai. Kvarciniai rankiniai laikrodžiai yra geriausias pasirinkimas dėl patikimumo ir tikslumo.

Kvarciniai rankiniai laikrodžiai yra laikrodžiai, kuriuose naudojami kvarco kristalai, baterija ir elektroninis osciliatorius. Bet koks rankinis laikrodis, kurio mechanizme naudojamas kvarcas, priskiriamas kvarciniams laikrodžiams. Tai visiškai kitokia sistema nei mechaniniai ar automatiniai laikrodžiai ir yra laikoma viena tiksliausių.

Kvarciniai rankiniai laikrodžiai būna įvairių formų ir dizaino, o kvarcinius rankinius laikrodžius taip pat galima įsigyti kaip laisvai pastatomus arba sieninius laikrodžius. Nuo tada, kai pirmą kartą buvo išrasta ši technologija, kvarciniai rankiniai laikrodžiai dominavo rinkoje ir yra laikomi geriausiu laiko matavimo mechanizmu bet kokiam aukščiausios klasės laikrodžiui.

Kaip veikia kvarciniai rankiniai laikrodžiai?

  • Baterija sukuria srovę rankinio laikrodžio grandinėje, kurios dalis yra kvarco kristalas.
  • Dėl šios srovės kvarcas vibruoja tiksliai 32768 kartus per sekundę.
  • Grandinė skaičiuoja virpesius ir kiekvieną 32768 virpesius paverčia vienu elektros impulsu.
  • Elektriniai impulsai maitina mažytį elektros variklį, kuris impulsų elektros energiją paverčia mechanine energija.
  • Ši energija suka rankinio laikrodžio krumpliaračius.
  • Dėl krumpliaračių laikrodžio rodyklės juda aplink laikrodžio ciferblatą.
Pirkinių krepšelis
×

Pagalba

Norėdami pradėti pokalbį WhatsApp aplikacijoje pasirinkite konsultantą:

×